Contact

Heb jij een marketinguitdaging, wil je eens met ons sparren of wil je gewoon een kopje koffie doen? Neem dan contact met ons op. Stuur gerust een WhatsApp-bericht via onderstaande button of gebruik onze algemene contactgegevens.

Brainpink, boost your business.

Contactformulier

Brainpink B.V.
Europa-Allee 8
8265 VB Kampen
088 066 5005
info@brainpink.nl

Deel deze pagina:

Medewerkers

Arno Spaansen

Co-owner / Hoofd vormgeving

arno@brainpink.nl
LinkedIn

Bart Prins

Operationeel manager

bart@brainpink.nl
LinkedIn

Edwin Maas

Online Marketing Manager

edwin@brainpink.nl
LinkedIn

Elise Kamp

Content Marketeer

elise@brainpink.nl
LinkedIn

Alexander Vorsterman van Oijen

Event & Concept Marketeer

alexander@brainpink.nl
LinkedIn

Lotte Pieck

Grafisch Vormgever

lotte@brainpink.nl
LinkedIn

Gerben Post

Algemeen Directeur

gerben@brainpink.nl
LinkedIn

Ilona Kippers

Manager Customer Relations & Events

ilona@brainpink.nl
LinkedIn

Gert Norg

Online Marketeer

gert@brainpink.nl
LinkedIn

Jurrian Boer

(Stagiair) Junior Grafisch Vormgever

jurrian@brainpink.nl
LinkedIn

Julia Vrolijken

Junior Social Media Marketeer

julia@brainpink.nl
LinkedIn

Romy Veijer

Afstudeerstagiaire

romy@brainpink.nl
LinkedIn

Word jij onze nieuwe collega?

  Vacatures

Contactformulier