Over ons

Deel deze pagina:

Welkom in de wereld van Brainpink!

Een wereld waar knotsgekke ideeën en marketing samenkomen. Waarin ontwikkeling en verandering wordt gecreëerd, je aan het denken wordt gezet en waar verwondering plaatsvindt. Een wereld waar we samen aan de slag gaan!

Are you ready to boost your business?

Medewerkers

Arno Spaansen

Co-owner / Hoofd vormgeving

arno@brainpink.nl
LinkedIn

Bart Prins

Operationeel manager

bart@brainpink.nl
LinkedIn

Edwin Maas

Online Marketing Manager

edwin@brainpink.nl
LinkedIn

Ilona Kippers

Manager Customer Relations & Events

ilona@brainpink.nl
LinkedIn

Alexander Vorsterman van Oijen

Event & Concept Marketeer

alexander@brainpink.nl
LinkedIn

Lotte Pieck

Grafisch Vormgever

lotte@brainpink.nl
LinkedIn

Gerben Post

Algemeen Directeur

gerben@brainpink.nl
LinkedIn

Jacob Heidstra

Grafisch Vormgever

jacob@brainpink.nl
LinkedIn

Jolijn Wildeman

Grafisch Vormgever

jolijn@brainpink.nl
LinkedIn

Jorn Dekkers

Social Media Marketeer

jorn@brainpink.nl
LinkedIn

Nick Meijerink

SEO / SEA specialist

nick@brainpink.nl
LinkedIn

Julia Vrolijken

Junior Social Media Marketeer

julia@brainpink.nl
LinkedIn

Lisa Kwakkel

Junior online marketeer

lisa@brainpink.nl
LinkedIn

Stan Stewart

Junior Online Marketeer

stan@brainpink.nl
LinkedIn

Word jij onze nieuwe collega?

  Vacatures

Niks missen op marketinggebied?

Blijf op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen, succesvolle usercases, concrete tips & tricks en laat je inspireren.