Over ons

Deel deze pagina:

Welkom in de wereld van Brainpink!

Een wereld waar knotsgekke ideeën en marketing samenkomen. Waarin ontwikkeling en verandering wordt gecreëerd, je aan het denken wordt gezet en waar verwondering plaatsvindt. Een wereld waar we samen aan de slag gaan!

Are you ready to boost your business?

Brainpink 2202 Arno Spaansen

Arno Spaansen

Co-owner / Hoofd vormgeving

arno@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Edwin Maas

Edwin Maas

Online Marketing Manager

edwin@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Martijn Ruitenberg

Martijn Ruitenberg

General Manager

martijn@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Lotte Pieck

Lotte Pieck

Grafisch Vormgever

lotte@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Alexander Vorsterman

Alexander Vorsterman van Oijen

Event & Concept Marketeer

alexander@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Gerben Post

Gerben Post

Algemeen Directeur

gerben@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Jacob Heidstra

Jacob Heidstra

Creative lead

jacob@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Francise Verduim

Francis Everduim

Conversie specialist

francis@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Jorn Dekkers

Jorn Dekkers

Social Media Marketeer

jorn@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Nick Meijerink

Nick Meijerink

SEO / SEA specialist

nick@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 mozesdemeer

Mozes de Meer

Creatief DTP'er

mozes@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Vienne Sloof

Vienne Sloof

Social Media Marketeer

vienne@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink Elinevan Heijningen 2203

Eline van Heijningen

Social Media Advertising Specialist

eline@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Stan Stewart

Stan Stewart

Job Board Advertising Specialist

stan@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Julia Vrolijken

Julia Vrolijken

Junior Social Media Marketeer

julia@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Lisa Kwakkel

Lisa Kwakkel

Junior Online Marketeer

lisa@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Marlijn De Jong

Marlijn de Jong

Junior Online Marketeer

marlijn@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Ingeborg Goedhart kopiëren

Ingeborg Goedhart

Afstudeerstagiaire

ingeborg@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Frankvan Schellen

Frank van Schellen

Afstudeerstagiair

frank@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink 2202 Madelonvandekamp kopiëren

Madelon van de Kamp

Stagiaire

madelon@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink vacature

Word jij onze nieuwe collega?

  Vacatures

Niks missen op marketinggebied?

Blijf op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen, succesvolle usercases, concrete tips & tricks en laat je inspireren.