Over ons

Deel deze pagina:

Welkom in de wereld van Brainpink!

Een wereld waar knotsgekke ideeën en marketing samenkomen. Waarin ontwikkeling en verandering wordt gecreëerd, je aan het denken wordt gezet en waar verwondering plaatsvindt. Een wereld waar we samen aan de slag gaan!

Are you ready to boost your business?

Brainpink-arno-spaansen

Arno Spaansen

Co-owner / Hoofd vormgeving

arno@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink_edwinmaas-kopiëren

Edwin Maas

Online Marketing Manager

edwin@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink-alexander-vorsterman

Alexander Vorsterman van Oijen

Event & Concept Marketeer

alexander@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink-lotte-pieck

Lotte Pieck

Grafisch Vormgever

lotte@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink-gerben-post

Gerben Post

Algemeen Directeur

gerben@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink Jacob Heidstra 2

Jacob Heidstra

Grafisch Vormgever

jacob@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink Jorn Dekkers 700x700

Jorn Dekkers

Social Media Marketeer

jorn@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink franciseverduim

Francis Everduim

Conversie specialist

francis@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink Nick Meijerink

Nick Meijerink

SEO / SEA specialist

nick@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink leeg

Mozes de Meer

Creatief DTP'er

mozes@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink juliavrolijken

Julia Vrolijken

Junior Social Media Marketeer

julia@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink lisakwakkel

Lisa Kwakkel

Junior Online Marketeer

lisa@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink Stan Stewart

Stan Stewart

Junior Online Marketeer

stan@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink marlijndejong

Marlijn de Jong

Afstudeerstagiair

marlijn@brainpink.nl
LinkedIn

Brainpink leeg

Word jij onze nieuwe collega?

  Vacatures

Niks missen op marketinggebied?

Blijf op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen, succesvolle usercases, concrete tips & tricks en laat je inspireren.