Over ons

Deel deze pagina:

Wij zijn marketingspecialist die samen verandering en ontwikkeling creëert.

Ons doel

Tijdens een ultieme samenwerking, waarin expertise, creativiteit en innovaties centraal staan, behaalt jouw organisatie het gewenste resultaat en is ons doel bereikt! #boostyourbusiness

Onze belofte

Wij bieden het specialisme en de expertise dat jouw bedrijf nodig heeft, zodat al jouw marketingdoelstellingen worden behaald.

Onze waarden

  • Specialist
    Brainpink is marketingspecialist die samen ontwikkeling en verandering creëert. We zijn gespecialiseerd in de diensten die we aanbieden, we denken met je mee en delen alle benodigde kennis om jouw doel te bereiken.
  • Ontwikkeling
    Gedreven om het beste uit onszelf én ons vak te halen, dat zijn wij. We zijn op de hoogte van alle marketingtrends en -ontwikkelingen en blijven up to date om jou de expertise te bieden die je nodig hebt.
  • Energiek
    Wij zijn creatief, werken met passie aan onze specialismen en zijn intrinsiek gemotiveerd.
  • Proactief
    Wij handelen proactief. We zijn kritisch, betrokken en oprecht geïnteresseerd in jou, je collega’s en je business om het gewenste resultaat te behalen.
  • Samenwerkend
    We zijn gedreven om samen ontwikkeling en verandering te creëren.

Medewerkers

Karlien Haandrikman

Accountmanager

karlien@brainpink.nl
LinkedIn

Arno Spaansen

Co-owner / Hoofd vormgeving

arno@brainpink.nl
LinkedIn

Edwin Maas

Online marketing manager

edwin@brainpink.nl
LinkedIn

Alexander Vorsterman van Oijen

Event & Concept Marketeer

alexander@brainpink.nl
LinkedIn

Elise Kamp

Content Marketeer

elise@brainpink.nl
LinkedIn

Lotte Pieck

Grafisch Vormgever

lotte@brainpink.nl
LinkedIn

Gert Norg

Junior Online Marketeer

gert@brainpink.nl
LinkedIn

Fennita Steenbeek

Junior Online Marketeer

fennita@brainpink.nl
LinkedIn

Gerben Post

Algemeen Directeur

gerben@brainpink.nl
LinkedIn

Ilona Kippers

Event Manager

ilona@brainpink.nl
LinkedIn

Jolijn Wildeman

Grafisch Vormgever

jolijn@brainpink.nl
LinkedIn

Word jij onze nieuwe collega?

  Vacatures