Over ons

Deel deze pagina:

Welkom in de wereld van Brainpink!

Een wereld waar knotsgekke ideeën en marketing samenkomen. Waarin ontwikkeling en verandering wordt gecreëerd, je aan het denken wordt gezet en waar verwondering plaatsvindt. Een wereld waar we samen aan de slag gaan!

Are you ready to boost your business?

Medewerkers

Arno Spaansen

Co-owner / Hoofd vormgeving

arno@brainpink.nl
LinkedIn

Bart Prins

Operationeel manager

bart@brainpink.nl
LinkedIn

Edwin Maas

Online Marketing Manager

edwin@brainpink.nl
LinkedIn

Elise Kamp

Content Marketeer

elise@brainpink.nl
LinkedIn

Alexander Vorsterman van Oijen

Event & Concept Marketeer

alexander@brainpink.nl
LinkedIn

Lotte Pieck

Grafisch Vormgever

lotte@brainpink.nl
LinkedIn

Gerben Post

Algemeen Directeur

gerben@brainpink.nl
LinkedIn

Ilona Kippers

Manager Customer Relations & Events

ilona@brainpink.nl
LinkedIn

Gert Norg

Online Marketeer

gert@brainpink.nl
LinkedIn

Jolijn Wildeman

Grafisch Vormgever

jolijn@brainpink.nl
LinkedIn

Julia Vrolijken

Junior Social Media Marketeer

julia@brainpink.nl
LinkedIn

Rowan Bruinsma

Afstudeerstagiair Grafisch Vormgeving

rowan@brainpink.nl

Word jij onze nieuwe collega?

  Vacatures